Berk Altunkılıç

Ben Kimim ?

26 Eylül 1995 yılında Samsun’da Dünya’ya gelmişim. 10 aylık doğmuş biri olarak aşırı üşengeçliğim inkar edilemez. Halen Samsun’da yaşamaktayım. 24 yaşımda olmama karşın çocukluğumdan beri internet ile iç içeyim. İnternet üzerinden merak edip elimi uzatmadığım hiç bir konu olmadı, her şeyi denedim diyebilirim. Eski oyunculardan biriyimdir, fakat artık oyun işini bırakıp biraz daha elle tutulabilir bir şeyler yapmak gerekir. Yönümüz yıllar önceki gibi bir kişisel blog sitesine dönüşü verdi bir anda. Bu kişisel blog sitesini bir hobi, bir ek kazanç olarak açtığımı söylersem tamamen dürüstçe davranmış olurum sanırım. Geçmişimden bahsetmeyi hiç sevmediğimi düşünürsek hakkımda kısmım daha çok şimdiki ve gelecek zaman olarak şekilleneceğini söyleyebilirim.

 

Bir iş olarak asla yapmayı beceremeyeceğim bir şey belki de yazarlık fakat araştırmayı ve yazmayı çok severim. Geçmiş tarih ve uzay gibi göremediğim, bilinmeyenler gibi meraklarım beni araştırmaya itmekte sürekli. Bir yazılımcı veya grafiker değilim. Özel kendi icatlarımı paylaşacağım yada herkese yardım edeceğim gibi uçuk konuşmalara gerek yok. Sadece kendimi iyi hissetmek için yazacağım ve bildiğim kadar yardımcı olacağım.

Daha önce bir çok site girişimim oldu fakat tecrübesizlik, bilgisizlik hep yarıda bıraktı. Kimisi tuttu alt yapı sağlanamadı, kimisi tutmadı boşa vakit kaybetti. Benim için kısa süreli eğlencelerdi ve tecrübe kazandırdı. Sitelerimden bazıları ;

  • oyunlar91.com – Tecrübesizlikle, flash oyun kelimesinde 1. sıradayken kapandı.
  • pvpcastel.com – Pvp forum sitesi idi, fakat hevesi kısa sürdü.
  • filmizlesene.in – İlk film izleme sitem, reklam gelirleri zamanın yetersiz olduğu için kapattım.
  • frmvale.com – İlk hevesle açtığım forum sitem, lisanssız olduğu için kapattım.
  • sozler55.com – Şuan açık olan şarkı sözleri sitem fakat uzun sürmez diye tahmin ediyorum.

4 Sene önce 20 yaşımda tecrübe kazanınca, bir şeyler öğrenince bıraktığım internet alemine geri dönme kararı aldım. Blogumu eğer kapatmasaydım şuan 5 yaşında olacaktı, olmadı. 06.06.2019 tarihinde sıfırdan yeni bir sayfa olarak başladık. Bundan sonrasını zaman gösterecek..

© berkaltunkilic.net 2019..