Pubg Lite Safe Mode Hatası ve ÇözümüPUBG, dünya üzerinde en çok oynanan ve sevilen bir oyundur. Son zamanlarda sık sık yaşanan Pubg Lite safe mode nedeniyle, Pubg Lite safe mode hatası çözümü kullanıcıların çokça aratmasına neden olmuştur. Oyun deneyimini daha da kötüleştiren Pubg Lite safe mode sorunu nedir ve Pubg Lite safe mode çüzümü nasıldır?

Pubg Lite Safe Mode Nedir?

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya sahip olan PlayerUnknown's Battlegrounds, geçtiğimiz günlerde oyuncular için sorun yaratan teknik bir hatayla karşılaştı. Giriş aşamasında ve internete bağlantı sırasında soruna neden olan hata, Pubg Lite safe mode hatasıdır. Pubg oyunlarını oynamak için oyun arayüzünün donanımını tam olarak algılayamamasından kaynaklanan sorunlar, yetersiz donanım gibi çeşitli sorunlardan da kaynaklanabilmektedir. Oyunu oynarken, oyuncular için oldukça sıkıntılı olan bu durum için farklı Pubg Lite safe mode hata çözümleri bulunuyor.

Pubg Lite Safe Mode Hatası Çözümü

Oyuna girişte sorun yaşanmasına neden olan Pubg Lite safe mode hatası, son zamanlarda kullanıcıların sıkça karşılaştığı sorunlardan biridir. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak bu sorunu çözebilirsiniz. Bu nedenle oyuna giriş yaparken herhangi bir hata olmadan bağlanabilirsiniz. Bu uygulamayı desteklenen masaüstü ve mobil sürümlerde çalıştırabilirsiniz. Ancak özellikle bu hata daha çok bilgisayarda meydana geldiği için adımların bilgisayar üzerinden sağlanması yeterlidir. Ardından sorunsuz bir şekilde oyuna güvenle bağlanıp eğlencenin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Pubg Lite safe mode çözümü için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri sizler için sıralayıp anlattık;

Streo Karışımı ile Çözüm

Pubg Lite safe mode hatası, PUBG oyuncularının çözmeyi umduğu hatalardan biridir. Kullanıcılara tekrar oyun deneyimi yaşatmak için birçok farklı Pubg Lite safe mode hatası çözümü bulunmaktadır. Donanım hatalarından kaynaklanan stereo ayarlardan çözülebilen safe mode hataları için bu adımları uygulamalısınız;
  • Başlat kısmından denetim masasını açın.
  • Burada bulunan kısımdan ise donanım ve ses bölümüne giriş yapın.
  • Görünen menüden "Ses Aygıtlarını Yönet" sekmesine tıklayın.
  • Burada "Kaydol" seçeneğini seçin ve ardından "Bağlantısı Kesilen Aygıtları Göster" seçeneğine tıklayın.
  • Son adımda, "Shuffle Stereo" seçeneği seçin ve karşınıza çıkan işlemleri onaylayın.
Pubg Lite mode safe sorunu bu aşamalarda basitçe çözülebilen PUBG hatalarından biridir. Birçok Pubg oyuncusu Pubg Lite mode safe sorununu bu şekilde çözmüştür.

Sıfırlama Tekniği ile Çözüm

PUBG, dünyanın en popüler oyunlarından biri ve Pubg Lite safe mode hatası birçok oyuncu için can sıkıcı sorunlardan biri olmaya başladı. Bu nedenle sıfırlama teknolojisi bu hatayı çözmenin en etkili yollarından biri ve milyonlarca insan çözüm arıyor. Sıfırlama tekniği ile bu sorunu ortadan hızlı ve pratik bir şekilde kaldırabilirsiniz. Uygulamanız gereken adımlar;
  • Bu uygulama için, son sistem güncellemesini gerçekleştirmek için önce BIOS uygulamanızı kullanın.
  • Güncelleme tamamlandıktan sonra hemen BIOS pilini çıkarın ve birkaç dakika bekleyin
  • Ardından bilgisayara bağlı güç kablosunu sistemden çıkarın.
  • Bilgisayarın güç düğmesini birkaç saniye basılı tutarak BIOS pilini yeniden takın.
  • Sistem açıldıktan sonra PUBG'deki safe mode sorunundan en güvenli şekilde kurtulacaksınız.
Bu işlem sonucunda sistem donanımınızın tamamına sıfırlama işlemi uygulanır, bu nedenle PUBG Lite safe mode hata çözümü, birçok farklı oyunda donanım hatalarını gidermek için kullanılabilir.

Güncelleme ile Çözüm

PUBG oyunlarında birçok kronik hata oyun ekibi tarafından tespit edilmiş ve çözümler geliştirilmiştir. Bu nedenle Pubg oyuncularının karşılaştığı bazı teknik hatalar, oyun geliştiricisi tarafından tespit ediliyor ve PUBG Lite safe mode hata çözümü ile çözülebiliyor. Bu yüzden safe mode sorunuyla karşı karşıya kalan oyuncuların yapması gereken ilk şey oyunun en son resmi güncellemesini bilgisayarlarına yüklemektir. En son ve aktif olarak uygulanan güncellemeleri oyundaki "Güncelle" menüsünden veya resmi PUBG web sitesi üzerinden kolayca yükleyebilirsiniz ve PUBG Lite safe mode hatasından kurtulmanız olasıdır.

Pubg Lite Safe Mode Destek Ekibinin Çözümü

PUBG Lite Desteği, bu soruna çözüm bulmak için talimatlar yayınladı. Bilgisayarınız PUBG Lite Safe Mode sorununda takılı kalırsa Pubg destek ekibinin sunduğu çözüm yöntemlerinde başvurabilirsiniz. PUBG Lite safe mode hata sorununun nedeni, sisteminizin aynı anda birden fazla ekran kartı kullanabilmesidir. Yani işlemci ile birlikte bir AMD/Nvdia harici grafik kartı ve bir Intel Garphics Card (GPU) cihazı dahildir.

Pubg Lite safe mode hatası sorunu, yüksek özellikli harici cihazlara öncelik verilmediğinde ortaya çıkar. Bu durumda işlemciyle birlikte gelen dahili video kartı yerine harici video kartını kullanmak için kontrol paneli ayarlarını değiştirmeniz gerekir.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski